Skip to content

Дніпровська міська влада інформує: оперативна ситуація станом на 18:00

Олена Завгородня

Новини Дніпра: Оперативна інформація на вечір 9 липня

Станом на 18:00 всі процеси життєдіяльності мегаполіса під контролем міської влади. Про це повідомляє «Наше Місто».

За добу працівники КП “Дніпроводоканал” відпрацювали 50 заявок з Контакт-центру Дніпровської міської ради, які стосуються проблем з водопостачанням та водовідведенням. На цей час аварійні роботи ще тривають на 4-х об’єктах. Їх проводять з відключенням подачі води у будинки дніпрян.

Станом на 18:00 бригади КП «Дніпроводоканал» продовжують працювати на таких об’єктах:

 • водопровід на вул. Василя Капніста, 1, припинено водопостачання за такими адресами: узвіз Крутий, вул. Лютнев, вул. Дунайська, вул. Мисливська, вул. 9 травня, вул. Спокійна, вул. Забайкальська, вул. Пʼятихатська, вул. Василя Стуса, вул. Марка Озерного,  вул. Народна.
 • водопровід на вул. Канатна, 72, припинено водопостачання на вул. Кавалерійська, 9 та вул. Виноградова, 8, 10;
 • водопровід на  вул. Тополина, 9, припинено водопостачання ж/м Тополя-2, у буд.12, 14, 16,20, а такожна  вул.Тополина, вул.Авіаторів;
 • водопровід на  вул. Ясельна, 4,  припинено водопостачання на вул. Ясельна, Лаврова, Софії Русової, Миколи Сумцова.

Відновити водопостачання за вказаними вище адресами комунальники планують до кінця доби.

Для проведення робіт на внутрішньобудинкових мережах за проханням обслуговуючої організації менш, ніж на пів години було припинено подачу води жителям будинку №7 по вулиці Титова. Роботи оперативно виконані, водопостачання на вул. Титова, 7 відновлено.

Комунальники також завершили роботи на водопроводі на вул. Янтарна, 40, відновлено водопостачання на вул. Янтарна, 31-43, вул. Універсальна, 27, 29  та пров. Універсальний,  6-7.

Без відключення водопостачання сьогодні бригади КП «Дніпроводоканал» працювали на очищення засмічень на мережах водовідведення та усуненні пошкоджень на мережах водопостачання. Загалом в роботі було понад шести десятках об’єктів.

Станом на 18:00 всі підвищувальні та насосно-фільтрувальні станції працюють у штатному режимі. Аварій чи знеструмлень протягом дня не зафіксовано.

Аварійна служба КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста у разі необхідності готові оперативно взятися за ліквідацію аварійних ситуацій, а також до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також пошкоджень на мережах водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій у комунальній сфері міста, їх буде одразу ліквідовано. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені належними комунальними послугами.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми у комунальній сфері, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради: 

 • (056) 732-12-12 
 • (095) 732-12-12 
 • (096) 732-12-12 
 • (073) 732-12-12

Також заявки щодо комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:  

 • (095) 816-39-11  
 • (093) 261-32-25 
 • (063) 402-79-56
 • (063) 681-61-82  
 • (068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово.

Залишити заявку можна в коментарях: https://t.me/korbanofficial/

Всім тихого вечора. Будьте пильні. Уважно стежте за сигналами повітряної тривоги та дотримуйтесь правил безпеки.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: