Skip to content

Дніпро готується до можливого відкриття шкіл

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Семінари з директорами та ДСНС, ремонти укриттів та навчальних закладів: Дніпро готується до можливого відкриття шкіл

Дніпро готується до можливого відкриття шкіл. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook заступниця міського голови Дніпра та директорка департаменту гуманітарної політики ДМР Ксенія Сушко.

Вона зазначає, що в цей час проводяться семінари з ДСНС та директорами шкіл, а також виконуються ремонтні роботи у навчальних закладах та укриттях. За її словами, цей процес є надзвичайно складним і вимагає великої відповідальності.

Крім проведення ремонтних робіт у навчальних закладах, на даний момент активно ведеться важлива діяльність щодо чіткої організації освітнього процесу, розробки алгоритмів взаємодії між освітніми закладами та синхронізації навчальних планів у таких закладах, як мистецькі і спортивні школи.

Крім цього, департамент гуманітарної політики ДМР постійно проводить семінари з директорами шкіл. Кожного керівника навчального закладу готують до того, аби   знали, як убезпечити дітей, організувати надійність і стабільність у навчанні. Також розробляють і алгоритми дій у разі надзвичайних ситуацій.

На семінари з директорами шкіл запрошують представників Дніпропетровської обласної санітарно-епідеміологічної станції та Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області.

Семінари з директорами та ДСНС, ремонти укриттів та навчальних закладів: Дніпро готується до можливого відкриття шкіл

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: