Skip to content

Не сподобалась стрижка: у Кривому Розі клієнтка побила ножицями перукарку

Софія Танченко

Новини Дніпра: Клієнтка побила перукарку

У Кривому Розі жінка напала на перукаря за те, що вона зробила їй погану зачіску. В результаті невдоволена клієнтка завдала їй кілька ударів ножицями. Суд виніс нападниці вирок відповідно до характеру тілесних ушкоджень, яких вона завдала перукарці. Про це повідомили в Центрально-Міському районному суді, передає «Наше місто».

Згідно з опублікованим текстом судового рішення, 27 березня 2023 року жінка прийшла до цього перукаря за порадами знайомих. Але після завершення процедури результатом вона була невдоволена. Протягом місяця вона дзвонила та писала майстру, висловлювала свою невдоволеність та вимагала повернення коштів.

28 квітня жінка знову прийшла до тієї перукарні і влаштувала скандал, вимагаючи повернення коштів. Перукар їй у цьому відмовила. Після цього агресивна клієнтка схопила майстра за волосся, намагалася їх відрізати та завдала як мінімум 3 удари ножицями по обличчю та лівій руці. Буйство клієнтки спинили працівники закладу.

В результаті жінка отримала тілесні ушкодження у вигляді: синця лівого зап`ястка, а також саден обличчя та лівого зап`ястка. Згідно з висновком судово-медичної експертизи вони за своїм характером відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень.

Суд визнав горе-клієнтку винною у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України, та призначив їй покарання у вигляді штрафу, у розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 850 грн.

Категорія: Кримінал, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: