Skip to content

Якість води суттєво покращиться: у Дніпрі оновлюють водопровідні мережі

Олена Завгородня

У Дніпрі продовжують оновлювати сантехнічні системи у будинках ЖКГ, ОСББ та ЖБК. Виконується заміна труб, встановлюються нові фільтри, тощо. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

В будинку № 44 по вул. Янтарній виконано повну заміну труб холодного водопостачання. Такі масштабні роботи проведено вперше за тридцять років.

«Будинок в 93 році було введено в експлуатацію, тому за 30 років труби зносилися і потребували ремонту. Ми замінили труби холодного водопостачання у підвальному приміщенні», – коментує начальник дільниці КП «Жилсервіс-5» Олег Золотаревський.

Фахівці відзначають, що нові труби служитимуть мешканцям близько 50 років. Також має покращитися якість води, адже нові труби – пластикові. Раніше ж в цьому будинку стояли металеві.

В ОСББ «Богданівець» система холодного водопостачання також потребувала оновлення.

«Проблема була давно. Написали заявку на співфінансування. Міська влада підтримала, відгукнулась на проблему. Усе зробили. Люди задоволені. Дуже дякуємо», – каже голова правління ОСББ «Богданівець» Василь Циганенко.

В підвалі цього будинку замінили 70 метрів труб, а також засуви та фільтри. Роботи обійшлися у 467 тисяч гривень. З них мешканці сплатили лише 116 тисяч, інші витрати взяло на себе місто за програмою співфінансування. Ця програма, ініційована міським головою Борисом Філатовим ще у 2016 році, не втрачає актуальності й сьогодні. 

«Динаміка тільки нарощується. На цей рік було подано більше ніж 530 заявок. Є вже виконані, є ті, що у процесі. Наразі 173 ремонти в реалізації. Загалом йдемо за графіком», – зазначає начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець.

Новини Дніпра: заміна системи водопостачання - Наше Місто

Місто вже приймає заявки на наступний рік. Серед пріоритетних – ремонти каналізаційних мереж, електрики, покрівель і ліфтів. Проконсультуватися та подати заявку можна за номером телефону: 063 340 94 77.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: