Skip to content

Гуртожитки Дніпра: хто має право отримати кімнату і як це зробити

Валерія Доброта

Гуртожитки Дніпра: як отримати на кімнату - Наше Місто

У Дніпрі при міській раді працює комісія з питань надання житлової площі в гуртожитках комунальної власності. За наявності вільних кімнат комісія розподіляє їх між тими, хто цього потребує і має право на таке житло, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на департамент правового забезпечення Дніпровської міськради.

Серед важливого – житлова площа в гуртожитку не надається особам, які забезпечені іншим житлом на праві власності у тому самому населеному пункті, де розташований гуртожиток.

Гуртожитки Дніпра: як отримати на кімнату - Наше Місто

«Комісія розглядає питання надання кімнат у гуртожитках особам, які потребують житла, не маючи його у Дніпрі на праві користування. А ще комісія ухвалює рішення про надання мешканцям гуртожитків ордера, аби вони могли приватизувати займані ними кімнати. Для цього особа повинна надати певний пакет документів. Маючи ордер, можна скористатися правом на приватизацію житла», – розповіла заступниця директора департаменту-начальниця управління представництва та захисту інтересів територіальної громади міста у судах загальної юрисдикції департаменту правового забезпечення міської ради Наталія Дика.

У Дніпрі близько 100 гуртожитків комунальної власності, де можна отримати житло за наявності вільних кімнат. З 2019 року 108 осіб отримали кімнати у гуртожитках, серед них 18, які брали участь у бойових діях, та 9 дітей-сиріт. Щодо отримання кімнати у гуртожитку необхідно звертатися до Дніпровської міської ради.

 Для отримання більш детальної інформації щодо надання кімнат у гуртожитках, можна звертатися до департаменту житлового господарства міської ради: (056) 745 10 49.https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=643691831140617&id=100064994164250

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: