Skip to content

Де у Дніпрі немає води та світла 28 червня: адреси відключень

Олена Завгородня

Станом на 14:00 завершені аварійні роботи по пров. Червонополянський, 29. Відновлено водопостачання у будинках № 1-59 на цьому провулку. Наразі тривають аварійні роботи на вул. Шкільна, 28 (Старі Кодаки). Через це припинено водопостачання у мешканців вул. Шкільна. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Бригада КП «Дніпроводоканал» продовжує аварійні роботи на вул. Перлинна, 27. Через це припинено водопостачання на вул. Перлинна, пров. Перлинний, вул. Заповідна, пров. Заповідний, вул. Безлісна.

Водопостачання за зазначеними вище адресами відновлять до кінця дня.

У зв’язку з перебоями у електропостачанні зупинена робота підвищувальної насосної станції по вул. Міхновського. Через це знижено тиск на верхніх поверхах будинків на просп. Миру, 2, 2а, вул. Міхновського, 2, 4.

Нормативний тиск буде відновлено після відновлення приватними енергопостачальними компаніями повноцінної подачі електроенергії на підвищувальну насосну станцію.

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт приватною енергетичною компанією ЦЕК, до 17:00 буде припинено подачу електроенергії за адресами:

  • вул. Гладкова, 28;
  • вул. Інженерна, 2, 2А, 4, 4А;
  • просп. Богдана Хмельницького, 119, 121, 123, 127.

Всю інформацію про відключення світла приватною енергетичною компанією ЦЕК можна знайти у телеграм каналі підприємства – https://t.me/cek_info.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: