Skip to content

Залишились дружина та син: на Донеччині загинув Герой з Дніпропетровщини

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

24 червня 2023 року обірвалося життя захисника з Кривого Рогу Руслана Нежигая. Про трагічну новину повідомили у АТ «Кривбасзалізрудком», пише «Наше Місто».

Руслан Дмитрович народився 17 січня 1976 року у Кривому Розі. Після закінчення школи навчався у Криворізькому гірничо-механічному технікумі, згодом розпочинав свою трудову діяльність на Криворізькому центральному рудоремонтному заводі наладчиком автоматичних ліній і агрегатних станків механозбірного цеху. Протягом 1995-1997 років проходив військову строкову службу в Збройних силах України. Демобілізувавшись, пов’язав своє життя з Криворізьким залізорудним комбінатом.

З 18 травня 2014 року до 18 травня 2015 року ніс службу у лавах Збройних сил України під час антитерористичної операції на Сході України. Був у полоні, пройшов Іловайський та Дебальцевський котли. А вже 25 лютого 2022 року, під час повномасштабної агресії рф проти України, Героя було мобілізовано до лав ЗСУ. Руслан ніс службу командиром стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини А3283. Мав звання молодшого сержанта. Прагнув здобути мир для нашої Батьківщини і повернутися до своїх рідних.

На жаль, 24 червня під час ведення бойових дій поблизу н.п. Хромове Донецької області захисник отримав поранення, не сумісні з життям.

Без чоловіка залишилася дружина Олена Леонідівна, без батька – син Марк.

Світла пам’ять про Руслана Дмитровича назавжди залишиться в наших серцях. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя. Вічна Пам’ять та Слава полеглому Герою!

Новини Дніпра: загинув Руслан Нежигай - Наше Місто

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: