Skip to content

В Дніпрі показали, яка ситуація з недобудованими станціями метро (Фото)

У Дніпрі з початком повномасштабного вторгнення було призупинено будівельні роботи на трьох нових станціях метрополітену. У якому стані ці об’єкти перебувають зараз, повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Міський голова Дніпра Борис Філатов поставив департаменту транспорту та транспортної інфраструктури завдання – не допустити затоплення гірничих виробок та утримувати їх в техногенно-безпечному стані. Його виконання перевірив черговий по місту Ігор Маковцев – директор департаменту. Він побував на будівельному майданчику однієї із станцій.

За його словами, об’єкти будівництва метрополітену знаходяться у складних інженерно-геологічних умовах. Наразі підрядник підтримує їх у безпечному стані.

У разі зупинки виконання обслуговуючих процесів відбудеться затоплення підземних виробок з непередбаченими наслідками. Аби не допустити техногенної катастрофи, спеціалісти цілодобово працюють на всіх будівельних майданчиках і виконують відкачування шахтних вод. Маркшейдери моніторять стан гірничих виробок та рівень ґрунтових вод. Під час інспекції доповіли черговому:

«Наразі жодних зсувів та деформацій немає. Також на базовому майданчику ствола № 1 організована сучасна ремонтна база, де в найкоротші терміни здійснюється ремонт та ревізія обладнання, яке задіяне у обслуговуючих процесах».

Новини Дніпра: недобудовані станції метро - Наше Місто

Для забезпечення безперервного живлення об’єкти будівництва забезпечені резервними джерелами живлення – 4 дизель-генераторами, а також запасами палива для їх роботи. Для екстрених випадків додатково підготовлено мобільний дизель-генератор значної потужності, який також може забезпечувати подачу електроенергії для насосів, освітлення в тунелі.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: