Skip to content

Тотемна тварина за датою народження: як вона впливає на долю людини

За допомогою нумерології можна дізнатися головні риси характеру людини, розшифрувати доленосні знаки і навіть передбачити майбутнє. У кожної людини із самого народження є своє тотемна тварина – покровитель. Ви можете дізнатися про свою тотемну тварину за датою народження. Про це повідомляє сайт «Наше Місто».

Як визначити свого покровителя за датою народження:

Ведмідь – 10 грудня по 9 січня. Це тотем людей дуже мудрих, сповнених спокою та внутрішньої гідності. Допомагає стати учителем та наставником для оточуючих.

Росомаха – 10 січня по 9 лютого. Покровитель дуже стійких і дисциплінованих людей, які звикли домагатися своєї мети будь-якими способами.

Ворон – 10 лютого до 9 березня. Він – помічник цілеспрямованих людей, інтелектуалів. Допомагає розвинути розумовий потенціал, отримувати нові знання та навички.

Горностай – 10 березня по 9 квітня. Тварина захищає творчих, чуттєвих людей, які у прийнятті рішень керуються емоціями, а чи не логікою.

Жаба – 10 квітня по 9 травня. Цей незвичний тотем є покровителем людей, які найбільше цінують стабільність та впевненість у завтрашньому дні.

Коник – 10 травня по 9 червня. Люди, народжені в цей час – оптимісти, мають позитивне мислення, вміють насолоджуватися життям та отримувати задоволення навіть від простих речей.

Хом’як -10 червня по 9 липня. Ця людина може бути лінива, тому їй дуже важливо навчитися домагатися своїх цілей та долати власну апатію.

Равлик – 10 липня по 9 серпня. Він – помічник фантазерів та людей, які люблять мріяти та малювати щасливі картинки в уяві. Це прекрасні та віддані друзі.

Мураха – 10 серпня по 9 вересня. Люди-мурахи – працездатні та стійкі до життєвих труднощів, які іноді можуть бути надмірно безкомпромісними.

Сорока -10 вересня до 9 жовтня. Це рішучі особи, схильні до авантюр. Їм тотем допомагає подолати страхи та позбутися внутрішніх комплексів.

Бобер – 10 жовтня до 9 листопада. Народжені в цей час – самостійні особистості, для яких не має значення громадська думка, вони покладаються лише на власні почуття та логіку. Вони спокійні, але досить закриті.

Собака – 10 листопада до 9 грудня. Люди-собаки вірні та щедрі, створені, щоб служити людям. Дарують свою любов і добро, не чекаючи на подяку натомість.

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: