Skip to content

Нове освітлення, зливовий колодязь та внутрішньоквартальна дорога: у Дніпрі оновили двір на просп. Миру, 4

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Оновлення двору на просп. Миру, 4

У Дніпрі комунальники оновлюють двір по просп. Миру, 4. Почали з ремонту зливового колодязя. Тому що місцеві мешканці нарікали, що біля підʼїзду №1 застоюється вода, передає «Наше місто».

Спеціалісти провели ревізію та очистили цей колодязь, прийняли рішення змонтувати додатковий біля підʼїзду №3. Паралельно з ними працюють і дорожні служби. Наразі тут вже вклали 600 м бортового каменю. Далі – оновлять дорожнє покриття. Бо на нього найбільше скаржились мешканці.

«Ми дуже раді, що наразі наш двір оновлюють. Сподіваємось, що буде гарна дорога», – зазначив місцевий житель Юрій Іванович. 

Окрім дорожнього покриття облаштуюють паркувальні «кишені», замінять покриття на тротуарі, окремо зроблять «кишеню» під сміттєві баки та понизять бордюри, аби матусі з візочками та люди з інвалідністю змогли безпечно пересуватись. 

Одночасно з дорожньою бригадою та КП «Гідроспоруди» працює і КП «Міськсвітло». Тут комунальники основну роботу провели ще у 2021 році. Саме тоді встановили LED лампи на 40 ват. Але містяни звернулись з проханням – додатково підсвітити придомову територію. Загалом ще тоді, під час ревізії,  комунальники виявили тут натрієві світильники на 70 ват, які тоді і замінили. Але сьогодні тут монтують додатково 4 LED світильники на 60 ват. Таким чином, всі LED світильники у комплексі, у порівнянні із старим зразком, краще освітлюють вулицю та економлять електроенергію.

Фото Володимира Федорищева

Категорія: Відео, Важливо, Новини Дніпра

Поділитися: