Skip to content

73 колонки і 86 бочок: як Дніпро забезпечений водою у разі надзвичайної ситуації

Валерія Доброта

63 колонки і 86 бочок: як Дніпро забезпечений водою у разі надзвичайної ситуації

Дніпро забезпечений технічною водою у разі надзвичайної ситуації. Ще під час зимових блекаутів у місті за завданням мера Бориса Філатова почали облаштовувати колонки та бочки. Зараз вже 51 колонка на лівому березі та 22 – на правому, а ще 86 бочок, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

«Ми змонтували 22 колонки, які мешканці вже можуть використовувати, та плануємо встановити ще. Загалом біля кожної колонки ми виконуємо благоустрій території, укладаємо тротуарну плитку для зручності мешканців. З кожної колонки беруться проби води для експертизи у сертифікованій лабораторії. Загалом всі колонки працюють справно: аби запустити колонку, достатньою всього від восьми до тринадцяти натискань», – зазначає представник КП «Дніпроводоканал» ДМР Ян Майдан.

Окрім колонок, на ж/м Придніпровськ та на правому березі у навчальних закладах розмістили бочки з технічною водою. Наразі їхня кількість налічує 86 штук. Раніше їх розміщували на вулиці, проте після випадків вандалізму з боку дніпрян бочки перенесли до шкіл.

Мапа з розташуванням бочок та колонок з технічною водою за посиланням: https://mapa.dniprorada.gov.ua/?type_id%5B%5D=207&category_id=63

Категорія: Війна, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: