![Новини Дніпра: Дніпрянка подякувала меру за місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/06/dyzain-bez-nazvy-924x662.png)
Через повномасштабну війну, яку розпочала росія 24 лютого 2022 року, мільйони українців вимушені були покинути країну в пошуках безпечного місця. Серед таких дніпрянка Аліна Яковець. Вона з сином виїхала до Іспанії. Але згодом, коли ситуація стабілізувалася, вона все ж повернулася до рідного міста і була приємно здивована його змінам, передає “Наше місто“.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/06/355526021_1980877725600483_3819844099533736476_n-497x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/06/355881308_1980879268933662_1525094306859375726_n-497x662.jpg)
Пост вдячності жінка виклала на своїй сторінці у Facebook.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/06/355624425_1980878442267078_6407579845880310554_n-497x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/06/355168323_1980879315600324_6950009327690165329_n-497x662.jpg)
Аліна була приємно здивована тим, що незважаючи на війну і постійні ракетні атаки, Дніпро змінюється на краще. Дороги та лікарні ремонтуються, парки та сквери озеленюються тощо.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/06/355693083_1980878475600408_2450957597941095382_n-497x662.jpg)
“Просто я пишаюся своїм містом, нашим мером Борисом Філатовим і всіма цими людьми, які роблять життя тут комфортнішим ніж будь-де інде. Навіть зараз. Я просто дякую! Хочу жити тут, ростити тут дітей, купувати нерухомість і будувати плани. Хочу жити в своїй Україні”, – написала жінка.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/06/skr-553x662.png)