Skip to content

Відключення води в Дніпрі станом на 18:00: адреси і причини

Відключення води в Дніпрі станом на 18:00: адреси і причини

Станом на 18:00 відновлено роботу підвищувальної насосної станції на вул. 25-ї Січеславської Бригади (колишня вул. Рибінська). Вже вдруге за сьогодні її робота зупинялася через відключення електроенергії приватними енергопостачальними компаніями. Наразі вже відновлено подачу води в будинках по просп. Гагаріна, 100-124, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Дніпровську міську владу.

Де ще тривають ремонти

  • Триває проведення аварійних робіт по вул. Троїцька, 12. Тимчасово відсутнє водопостачання по вул. Троїцька, 5-40, вул. Вартових Неба, 21-23.
  • У звʼязку з проведенням аварійних робіт по вул. Таромська припинено водопостачання у мешканців цієї вулиці.
  • У звʼязку з перебоями у електропостачанні зупинена робота підвищувальної насосної станції по вул. Міхновського. Через це знижено тиск на верхніх поверхах будинків на просп. Миру, 2, 2а, вул. Міхновського, 2, 4.
  • Нормативний тиск буде відновлено після відновлення приватними енергопостачальними компаніями повноцінної подачі електроенергії на підвищувальну насосну станцію.
  • Тривають аварійно-відновлювальні роботи по вул. Кленова, 7 (Новоолександрівка). Через це припинено водопостачання вул. Кленова, пров. Рубіновий, вул. Паркова.

Водопостачання буде відновлено до кінця дня.

  • У звʼязку з проведенням аварійних робіт по пров. Лісний, 50 (сел. Таромське) знижено тиск води по пров. Лісний, вул. Пушкіна. Нормативний тиск буде відновлено до кінця дня.

Комунальники працюють за заявками містян щодо очищення засмічень на мережах водовідведення, а також щодо усунення пошкоджень на мережах водопостачання. Більшість цих робіт аварійні бригади проводять без відключення подачі води у будинки дніпрян.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: