Skip to content

Тільки зайшли у підвал, як почули вибух: дніпрянин Андрій про те, як залишився без будинку через рф

Софія Танченко

Новини Дніпра: Іссторя Андрія, який втратив дім через рф

Цієї ночі життя багатьох дніпрян перевернулось з ніг на голову. А деякі взагалі народились у щасливій сорочці. Так можна сказати і пана Андрія. Його будинок був понівечений в результаті нічного ракетного удару. Їм з дружиною дивом вдалось врятуватись. Допомогло укриття, передає «Наше місто».

«Ми собі спали спокійно. Потім десь о другій годині ночі жінка прокинулась від вибуху. Потім, за її словами, хвилин через 20 знову були вибухи і доволі часто. З інтервалом у 10 секунд, мабуть. Після цього ми одяглися, зібрали речі і спустились у підвал. І так сталось, що ми тільки зайшли у підвал і присіли, як почули сильний вибух. Піднявся пил, майже нічого не було видно. І щоб не задихнутись, ми вийшли з підвалу. А тоді вже побачили, що сталося», – розповідає постраждалий дніпрянин Андрій.

Від його будинку залишились лише стіни. Дах повністю розтрощений, техніка практично вся не підлягає ремонту, вціліло лише одне вікно, двері теж вибило.

Вцілів лише гараж і, відповідно, автомобіль. Єдине, що вибуховою вибило в гаражі двері.

«Добре, що ми спустились у підвал. Лишились цілими. А сусіду пощастило менше. Його швидка забрала. Правда, він вже повернувся. В нього легкі осколкові поранення, здається», – додав Андрій.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: