Skip to content

 Як у Дніпрі триває заміна вікон після ракетних ударів

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра:  Як триває заміна вікон після ракетних ударів

Сьогодні, 24 червня, черговий по місту директор департаменту житлового господарства ДМР Грицай Владислав перевірив виконання доручень міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо усунення наслідків ракетного удару, передає “Наше місто“.

У житлових будинках по вулиці Універсальній в наслідок однієї з ракетних атак вибуховою хвилею було пошкоджено майже 200 вікон, як у квартирах так і у місцях загального користування.

Одразу після вибуху на місце прибули працівники обслуговуючого підприємства, усі вікна було затягнуто плівкою, а також виконано заміри, після чого замовлено нові металопластикові вікна.

«Сьогодні проінспектували, як відбувається процес встановлення нових вікон. Працівники підрядної організації закінчують замінювати пошкоджені вікна. Також будуть улаштовані віконні укоси. Роботи виконують якісно та планують закінчити за тиждень», – зазначив черговий по місту.

Мешканка будинку, що постраждав в результати ракетної атаки, Людмила, дуже вдячна за таку оперативну роботу профільних підприємств.

«Всім вдячна. Дуже швидко все замінили, спочатку плівки, через кілька днів вставлять вікна. Дуже дякую керівництву та всім, хто допомагає», – додала Людмила.

Довідка

Усього з початку війни було замінено 3700 вікон. Також за останній місяць було відремонтовано житловий будинок 29, що на проспекті Дмитра Яворницького, який постраждав від падіння уламків ракети. Там було відремонтовано міжповерхові перекритя, улаштовано нову покрівлю, та наразі тривають роботи з ремонту системи опалення.

Категорія: Новини Дніпра

Поділитися: