Skip to content

Масштабна реконструкція: у Дніпрі по проспекту Миру оновлюють трамвайні переїзди

У Дніпрі по проспекту Миру оновлюють трамвайні переїзди. Один з них вже відремонтовано. Наразі триває ремонт наступного об’єкту. А до кінця літа планують відновити ще два. Про це повідомляє сайт«Наше Місто» з посиланням на міську владу.

«Тут були такі стики рейок, що і колесо можна було порізати, і автобус трясло страшно. То зараз буде і безпечно, і комфортно переїздити цю ділянку, особливо низькопідлоговим транспортом», – каже водій автобуса Юрій Горбуленко.

Виконується заміна колій, шпал, баласту та вкладання нових бетонних плит.  

«На проспекті Миру оновлюють 4 переїзди. Один з них вже відремонтовано, лишились роботи з благоустрою. Ще один, на перетині проспекту Миру з провулком Фестивальним, робимо зараз», – коментує провідний фахівець КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Нікіта Керенцев.

Водії тролейбусів неабияк радіють роботам з оновлення трамвайних переїздів.

«Передусім комфортніше стане нашим пасажирам, і питання їхньої безпеки тут теж не останнє. Та і наші тролейбуси не так будуть зношуватись», – каже водійка тролейбуса Валерія Пікуліна. 

На початку наступного тижня планують закінчити оновлення трамвайного переїзду на перехресті проспекту Миру з провулком Фестивальним.

«Потім лишиться оновити ще два трамвайні переїзди по проспекту Миру. Плануємо зробити це до початку осені», – коментує провідний фахівець КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Нікіта Керенцев.

Усього у Дніпрі на цей рік заплановано оновлення одинадцяти трамвайних переїздів, п’ять з них вже зроблено. 

Ремонт же трамвайних переїздів по проспекту Миру – одна зі складових комплексного оновлення локації. Нагадаємо, реконструкція головної магістралі житломасиву «Лівобережний» стартувала у квітні цього року. Уперше за 27 років тут робиться повноцінний капітальний ремонт. Наново вкладається дорожнє покриття із заниженими бордюрами, тротуари з урахуванням елементів доступності та тактильною плиткою, встановлюють світлодіодні світильники. Реконструкція проспекту Миру нині одна з найбільших у Дніпрі.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: