Skip to content

200 гривень за спорт: у Дніпрі маріуполець рятує п’яниць від залежності

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Дніпрі за виконання простих фізичних вправ алкозалежні отримують по 200 гривень. Таким способом маріуполець Артур Хісраєв рятує їх від згубної залежності. Чому таке лікування набрало популярності, дивіться у матеріалі ДніпроTV, пише «Наше Місто».

Більшість клієнтів самі приходять до Артура за допомогою, але є й такі, яких він просто знайшов на вулиці. Усі заходи з відновлення колишніх алкоголіків чоловік знімає та викладає у Тікток. Такі публікації користуються неабиякою популярністю.

Павло – один з тих, хто вирішив почати нове життя. Тепер він виконує вправи на спортивному знарядді, а ще три місяці тому ледь тримався на ногах від оковитої.

«10 років свого життя я не пам’ятаю, ось ці останні моменти, коли я почав ловити напади епілепсії», – пригадує чоловік.

Тепер Павло дякує щасливому випадку за зустріч з Артуром і називає його своїм рятівником та благодійником.

«Я переїхав з Маріуполя, жив в цьому районі і дуже часто бачив молодь, хлопців, які марнують своє життя. Про них я питав у інших людей, які розповідали про їхню юність, казали, що вони були круті хлопці», – каже Артур.

І таких історій чимало. Щоб допомогти тим, хто сам не може дати собі ради, Артур планує подорожувати Україною. Є навіть плани створити притулок для алкозалежних.

Детальніше про це дивіться у відео.

Категорія: Відео, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: