Skip to content

 Тривають репетиції вальсу: у Дніпрі поважні пані готуються до літнього балу

У Дніпрі учасники «Університету третього віку» готують бальні сукні та репетирують вальс. Адже скоро відбудеться літній бал. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Валентина Попова старанно відточує навички в одному з видів вальсу. Каже, що вона вперше має справу з цим танцем.

 «З дитинства обожнюю танці, тож не могла пройти повз літній бал, який нам влаштували. Ще взимку я потрапила на зимовий бал, подивилась, мені дуже сподобалась атмосфера, тож я залюбки записалась на літній бал. Також хочу не тільки гарно станцювати, а й мати гарний вигляд. У мене вдома є три сукні, і я ще думаю, в якій прийду на бал», – зазначила Валентина Попова. 

Новини Дніпра: у Дніпрі готуються до балу - Наше Місто

Літній бал продемонструє виключно історичні бальні танці, всього 16 класичних різновидів.

«Обрали таке направлення, бо в нас будуть відповідні костюми. Загалом підготовка до балу в нас триває понад місяць, і це буде вже четвертий наш бал. На кожному ми представляємо нові види танців, але деякі лишаємо. Бо міняти повністю танцювальну програму складно, адже не всі учасники раніше займались танцями», – зазначила хореографка літнього балу Олена Фоменко. 

Участь у заході беруть 22 учасниці поважного віку. Традиція проведення балу класичних танців для учасників «Університету третього віку» знайшла відгук у серцях дніпрян, каже завідувачка сектору планування заходів управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Маргарита Прядка.

«Літній бал відбудеться 1 липня о 17:30 у парку Шевченка. Подивитись і навіть приєднатись до наших учасників зможе кожен охочий, тож чекаємо на всіх», – зазначила Маргарита Прядка.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: