Skip to content

Впало дерево чи дорожній знак: як у Дніпрі отримати компенсацію за пошкоджене авто

Софія Танченко

Новини Дніпра: Як отримати компенсацію за пошкоджене авто

У Дніпрі мешканці можуть отримати компенсацію від міської ради за пошкоджений автомобіль. Це можливо за умови, якщо на машину впало дерево чи дорожній знак, чи авто постраждало через вибоїну на дорозі. Про це повідомила начальниця управління представництва та захисту інтересів територіальної громади міста у судах загальної юрисдикції департаменту правового забезпечення Наталя Дика, передає «Наше місто».

Як отримати відшкодування за пошкодження

У порядку досудового, добровільного врегулювання спору, необхідно у 30-денний строк з моменту такої події звернутися до міської ради із заявою.

До неї необхідно додати: копію паспорта, ІНН; документи, які підтверджують факт події, що трапилася, внаслідок якої завдано шкоди майну; документи, які підтверджують право власності на таке майно, експертний звіт щодо вартості заподіяної шкоди.

«Також потрібно надати або нотаріально засвідчену заяву про те, що не укладалися договори щодо страхування майна, якому завдано шкоду, або довідки про те, що особа не отримувала страхових виплат», – зазначила Наталія Дика. 

На підставі поданих документів комісія ухвалює рішення щодо відшкодування.

Для отримання більш детальної інформації щодо отримання згаданої компенсації можна звертатись за телефонами: 744 62 97, 744 50 67.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Поділитися: