Skip to content

У Дніпрі прибирають стихійне звалище у Новокодацькому районі (Фото)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Дніпрі прибирають стихійне звалище у Новокодацькому районі (Фото)

У середу, 21 червня, в рамках чергування по місту директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Олег Семенко перевіряв, як виконується доручення міського голови Бориса Філатова щодо контролю і підтримки належного санітарного стану у місті. Черговий по місту перевірив роботи з прибирання стихійного сміттєзвалища по вулиці Платона Петряєва.

З середини травня у місті почалася ліквідація стихійних сміттєзвалищ ТОВ “Екологія Д” відповідно до договору. Станом на сьогодні ліквідовано 30 стихійних сміттєзвалищ, це близько 5000 тонн сміття з усіх районів міста.

Районні ради інспектують території, подають заявку, їх розглядають на комісії, потім вже починається робота з вивезення сміття. Цього разу виявлено несанкціоноване, неконтрольоване звалище безхазяйних відходів у Новокодацькому районі площею 15 кв. м та обʼємом приблизно 10 куб. м. Виникло воно внаслідок недотримання мешканцями правил поводження з відходами.

Сміттєзвалище підлягає ліквідації механічним засобом із залученням людських ресурсів. До прибирання цього сміттєзвалища залучено фронтальний навантажувач та самоскид. Роботи проводитимуться протягом дня. Всього на лінії працює 5 бригад та близько 30 сміттєвозів.

Щодо ліквідації сміттєзвалищ містянам можна звертатися на Єдину гарячу лінію міської ради: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: