Skip to content

«Сухий закон» розширюється: в Україні вводять нові заборони на пиво

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Де не можна пити пиво

В Україні планують заборонити пити пиво у підʼїздах багатоквартирних будинків та метро. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на департамент правового забезпечення ДМР.

Це передбачено пропозиціями до законопроекту №6164 про внесення змін до кодексу України про адміністративні правопорушення. Пропонується доповнити статтю 15-2 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» новим пунктом та передбачити заборону на вживання пива у місцях загального користування житлових будинків.

У разі ухвалення законопроєкту у другому читанні, спиртне не можна буде вживати:

  •  у вагонах та на станціях метрополітену;
  • у під’їздах житлових будинків.

 У документі також передбачена заборона паління на станціях метрополітену.

Восени 2022 року ВР збільшила штраф до 340 грн за розпивання спиртного та появу у нетверезому стані у громадських місцях.

За повторне правопорушення протягом року передбачено штраф від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин, або виправні роботи на строк від 1 до 2 місяців з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: