Skip to content

Які послуги може надавати ЦНАП у Дніпрі завдяки автоматизованому реєстру

У Дніпрі Центр надання адміністративних послуг повсякчас розширює свої можливості та користується інноваційними сервісами. Головна мета – послуги мають бути максимально наближеними до людей. Один з прикладів такої роботи – автоматизований реєстр територіальної громади, розроблений Департаментом  інформаційних технологій міськради. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську раду.

Щоб перевірити, як працює такий реєстр, черговий по місту – директор департаменту інформаційних технологій Дніпровської міської ради Андрій Пригожин завітав у ЦНАП «Лівобережний». За його словами, реєстр допомагає адміністраторам оперативно надавати послуги мешканцям.

«Автоматизований реєстр територіальної громади Дніпра цілком інтегрований з Державною міграційною службою та сервісом «Дія». За допомогою системи адміністратори реєструють мешканців або знімають з місця проживання, надають витяги з реєстру, створюють картки мешканців тощо. Проінспектувавши роботу ЦНАПу, переконався у стабільній роботі реєстру. Загалом цифрова трансформація є пріоритетом для міста», — підкреслив Андрій Пригожин.

Реєстр територіальної громади дає можливість надавати мешканцям послуги з оформлення заяв реєстрації чи зняття з обліку за місцем проживання, надання витягів з реєстру, отримання нових карток мешканців, тощо. 

Відзначимо, що в рамках чергування по місту, Андрій Пригожин перевірив стан укриття у НВК № 139. Як з’ясувалось, у ньому може перебувати понад 300 осіб одночасно. Мешканці можуть завітати до сховища у будь який час доби.

«Проінспектувавши укриття, переконався, що воно цілком облаштоване і відповідає вимогам. Тут працює черговий. Є освітлення, вбиральні, запаси води, аптечка, облаштовано локацію для дітей, зону психологічної підтримки», — додав Андрій Пригожин.

Новини Дніпра: як працює ЦНАП - Наше Місто

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: