Skip to content

Фельдшер вперше в житті приймав пологи: під Дніпром жінка в кареті швидкій народила 9-ту дитину

Жінка в швидкій народила 9-ту дитину - Наше Місто

19 червня близько 13.30 в центральну оперативну диспетчерську Дніпропетровського обласного центру медицини катастроф надійшов терміновий виклик з Томаківки про те, що у жінки почалися пологи. Породіллю вирішили транспортувати до Дніпра, та зовсім трохи не доїхали – жінка народила прямо в кареті швидкої допомоги. Це дев’ята дитина в цій родині, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на завідуючого підстанції Володимира Грабового.

«На виклик виїхала бригада ЕМД у складі фельдшера Микити Новікова та водія Олександра Чекотила. Прибувши на місце виклику, фельдшер оглянув породіллю та прийняв рішення транспортувати її в профільний медичний заклад міста Дніпра. Але так сталося, що на під’їзді до лікарні фельдшеру довелося вперше в його практиці прийняти пологи.

На світ з’явилася дівчинка, матері та новонародженій була надана кваліфікована допомога в повному обсязі гідно протоколів, після чого обоє доставлені в пологове відділення обласного центру родинного здоров’я  в задовільному стані.

Незважаючи на важку ситуацію в країні, на світ з’являються Українці. Це дев’ята дитина у цій сім’ї.  Дякуємо бригаді за сумлінну працю», – розповів завідуючий підстанції.

 Жінка в швидкій народила 9-ту дитину - Наше Місто

Категорія: Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: