Skip to content

Підвищення пенсій в червні: хто отримає потрійну надбавку

Софія Танченко

Новини Дніпра: Підвищення пенсій в червні на 1200 грн

В 2023 році українцям проводять кількаетапне підвищення пенсій. Перша і найбільша індексація пенсійних виплат відбулася в березні. Далі був переррахунок в квітні. Але надбавки українці почали отримувати в червні. В декого пенсії виростуть на 1000-1200 грн, передає “Наше місто” з посиланям на ПФУ.

“Всього підвищення торкнеться 401 тис. пенсіонерів, що працюють. Оскільки їхній стаж збільшується і кожні два роки їм мають перераховувати виплати з урахуванням нового стажу. 327,2 тис. осіб отримали підвищення лише через підвищення стажу. Середній розмір збільшення становить 179,4 грн. У червні вони отримають збільшення у 538,2 грн (потрійний розмір), далі отримуватимуть на 179,4 грн більше щомісяця”, – повідомляють у Пенсіному фонді.

Ще 73,8 тис. працюючих пенсіонерів отримали збільшення і завдяки зростанню стажу, і завдяки підвищенню розміру середньої зарплати. Тому при перерахунку їм врахували зростання коефіцієнта заробітку. У червні вони отримають збільшення у 1227,4 грн (потрійний розмір), далі щомісячно отримуватимуть на 409,16 грн більше.

Нагадаємо, наступне підвищення пенсій відбудеться 1 липня і зачепить тих, хто вийшов на пенсію за спеціальними законами.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: