Skip to content

Кототерапія: як вусаті та пухнасті лікують людей

Напевно, кожен чув про те, що кішки володіють цілительськими здібностями. Багато хто вважає, що вони можуть захищати своїх хазяїв від різних негативних впливів. Детальніше про магічні властивості пухнастиків – у матеріалі сайту «Наше Місто».

Щоб зрозуміти, яку функцію в даний момент виконує ваш домашній вихованець, постежте за його поведінкою.

Кішка встрибує вам на руки або треться про вас

Як правило, кішки роблять так, коли вони повні сил і енергії і готові поділитися нею з людьми. Не варто відштовхувати кішку, вам її енергія піде тільки на користь.

Вона лягає на вас, причому нерідко тільки на певне місце

Вважається, що кішки здатні відтягувати у людей негативну енергію. Тому вони лягають на хворе або проблемне місце. Якщо кішка на вас лягла, не квапитеся її зганяти: можливо, вона вас лікує!

Вона вороже реагує на яку-небудь людину

Кішки здатні розпізнавати приховані помисли і емоції людей. Якщо хтось прийшов до вас не з добром, кішка відчує це. Вона може шипіти на такого гостя, не давати себе погладити або навіть кидатися на нього і дряпати.

Вона постійно дивиться в одну і ту ж точку

Можливо, у вашому будинку водяться якісь потойбічні сутності. Кішки зазвичай відчувають їх присутність, на відміну від людей. В окремих випадках вони навіть можуть кидатися на когось невидимого, боротися з ним.

Новини Дніпра: як кішка лікує людей - Наше Місто

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: