Skip to content

Дніпровська міська влада інформує: оперативна ситуація станом на 14:00

Станом на 14:00 знеструмлення чи аварії на тепло-розподільчих пунктах, підвищувальних  та насосно-фільтрувальних станціях відсутні. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на міську владу. Бригади КП «Дніпроводоканал» проводять аварійні роботи на таких об’єктах:

 • перехрестя вул. Золотоосіння та вул. Шкільна у с. Таромське, припинено водопостачання у всьому с. Таромське;
 • просп. Д. Яворницького, 10, без водопостачання жителі просп. Д. Яворницького, 2-10;
 • вул. Бородянська, 39, припинено водопостачання на вул. Бородянська, 29-39;
 • вул. Свєтлова, 67, тимчасом без води жителі цього будинку.

Бригади КП «Дніпроводоканал» докладають максимальних зусиль, аби якомога швидше завершити аварійні роботи та відновити подачу води.

Комунальники уже впоралися з аварійними роботами на вул. Лютнева, 2, відновлено водопостачання  на таких вулицях: Лютнева, Дунайська, Спокійна, Забайкальська, Толбухіна, Василя Стуса.

У зв’язку з проведенням аварійних робіт на Ломівській насосно-фільтрувальній станції (ЛНФС), була зафіксована короткотермінова зупинка тепло-розподільчого пункту(ТРП) на вул. Калиновій та підвищувальної насосної станції (ПНС) на вул. Богдана Хмельницького, через що було знижено тиск на Лівому березі Дніпра. Протягом пів години роботи на насосно-фільтрувальній станції були завершені, ТРП та ПНС запущено, водопостачання стабілізовано.

Бригади КП «Дніпроводоканал»  зараз працюють на очищенні 24 засмічень на мережах водовідведення, а також усуненні 9 пошкоджень на мережах водопостачання.

Ці роботи проводяться без відключення водопостачання.

Всі комунальні служби міста продовжують працювати безперервно, аби забезпечити надійну роботу своїх підприємств та надання послуг містянам.

Нагадаємо, бригади КП «Дніпроводоканал» оперативно працюють за заявками містян, що надходять до «Контакт центру» Дніпровської мерії.

Всі служби у разі необхідності готові оперативно взятися за ліквідацію аварійних ситуацій, а також до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також пошкоджень на мережах водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій у комунальній сфері міста, їх буде одразу ліквідовано. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені належними комунальними послугами.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи іншими послугами, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради: 

 • (056) 732-12-12 
 • (095) 732-12-12 
 • (096) 732-12-12 
 • (073) 732-12-12

Також заявки щодо комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:  

 • (095) 816-39-11  
 • (093) 261-32-25 
 • (063) 402-79-56
 • (063) 681-61-82  
 • (068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово.

Залишити заявку можна в коментарях.

Будьте пильними. Уважно стежте за сигналами повітряної тривоги та дотримуйтеся правил безпеки.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: