Skip to content

«Сьогодні 270-ий день, як його нема»: у Дніпрі відкрили меморіальну дошку майору Андрію Ніколайчуку

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

«Сьогодні 270-ий день, як його нема»: у Дніпрі відкрили меморіальну дошку майору Андрію Ніколайчуку

У Дніпрі на вході до навчального корпусу №5 військової кафедри Університету митної справи та фінансів урочисто відкрили меморіальну дошку герою майору Андрію Ніколайчуку, пише «Наше місто».

Довгі роки він був частиною холдингу «Наше місто»  — очолював відділ реклами. Потім працював на військовій кафедрі, а коли почалось повномасштабне вторгнення пішов воювати у складі 93 бригади Холодний Яр. Бо до цього вже був на цій війні.

Загинув Андрій 17 вересня 2022 року на Харківщині, виконуючи бойове завдання. Тоді з ним був побратим Влад, який отримав дуже важкі поранення.

Найстрашніше горе – це  коли матір ховає сина. Скільки б років не було дитині, вона залишається твоєю дитиною.  У Андрія була і є велика родина,  троє дітей. І всі вони  щодня думають про нього та згадують

Мати дізналась страшну звістку телефоном. А потім він наснився їй знову і попросив не плакати.

Рідні, колеги, побратими та просто знайомі. Кожен пам’ятає професіоналізм Андрія. Його неймовірне почуття гумору та бажання допомогти кожному.

Анастасія працювала з ним в медіахолдингу та під час виборчої кампанії.  Дівчина згадує, як він по-батьківськи жартівливо називав її козявка.

На рідній кафедрі пам’ятають його та сумують.

Для близьких і досі розуміння, що його немає серед нас, не прийшло. Але Андрій вірив у Бога, в те, що після смерті буде ще щось. Що земне життя не закінчиться так просто. І тому десь там він точно бачитиме перемогу, наглядатиме за усіма нами, сваритиме за помилки. І посміхатиметься тією особливою дитячою посмішкою на обличчі дорослого чоловіка з мудрими очима. Вічна слава герою!

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: