Skip to content

Штормитиме три дні: на Землю насувається потужна магнітна буря

Олена Завгородня

В середині червня очікується важкий період для метеозалежних людей. Землю сколихне триденна магнітна буря. Вона триватиме з 18 по 20 червня, її потужність – 5 балів. Національне управління океанічних та атмосферних досліджень США попереджає про небезпечні явища у цей період. Такі дані опублікував сайт Meteoagent, пише «Наше Місто».

Згідно з повідомленням, ця магнітна буря Вона стане найсильнішою в місяці. Залишок червня буде спокійним. Лише 30 червня сонячна активність знову підвищиться.

Магнітні бурі – це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на Сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може вплинути на самопочуття людини.

Магнітні бурі впливають на кожного по-різному. Найбільше страждають метеочутливі і літні люди, вагітні жінки та особи з хронічними захворюваннями.

Дотримуйтеся декількох порад, щоб на ваш стан здоров’я не впливали магнітні бурі:

  • Харчування повинно бути збалансованим, а пити треба достатню кількість чистої води. Від алкоголю, кави та енергетиків краще відмовитися.
  • Більше гуляйте на свіжому повітрі пішки. Займайтеся спортом та ходьбою.
  • Достатньо відпочивайте та уникайте стресових ситуацій.

Категорія: Новини Дніпра, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: