Skip to content

В міськраді Дніпра розповіли, чому не приймають на баланс укриття Фонду держмайна

Валерія Доброта

Чому не приймають на баланс укриття Фонду держмайна - Наше Місто

У Дніпрі продовжується масштабна робота по перевірці тимчасових укриттів, де містяни можуть безпечно перечекати тривогу. Наразі у місті на обліку знаходиться 304 захисних споруди та 137 найпростіших укриттів. У комунальній власності перебувають 33 споруди і 60 найпростіших укриттів. Починаючи з минулого року, у них проводять ремонти і продовжують покращувати їхній стан. Водночас є низка укриттів, які перебувають на балансі Фонду держмайна, але вони знаходяться у вкрай незадовільному стані, і не можуть бути безпечним прихистком для людей. Тому місто і не приймає їх на баланс, повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на ДніпротВ.

В міськраді Дніпра розповіли, чому не приймають на баланс укриття Фонду держмайна

«Є законодавча база, а саме – Кодекс України цивільного захисту та Постанова Кабінету Міністрів України №138, яка регламентує утримання захисних споруд цивільного захисту. Саме утримання споруд покладається на баланс утримувача. Фонд держмайна намагається передати на баланс міста 44 захисні споруди. Проте вони не відповідають нормам і не придатні до укриття громадян.

На сьогоднішній день місто готове прийняти тільки дві захисні споруди. Це пов’язано з тим, що колишнє підприємство відмовилось від частки своєї території, і ця територія переходить на баланс міста. Там буде розташовуватись в майбутньому паркова зона, і в цій парковій зоні знаходяться ці два укриття. Тому місто не заперечує прийняття їх на баланс, але вони також в занедбаному стані, і зараз вирішується питання щодо передачі цих захисних споруд. Підготовлено пакет документів щодо цього питання», – сказав заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради Дмитро Редька.

Він додав, що пріоритетом міської ради є облаштування укриттів в закладах освіти і позашкільного виховання дітей.

Категорія: Відео, Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: