Skip to content

ТОП популярних турбаз з басейнами, що знаходяться під Дніпром

Ксенія Куземко

Нарешті холодна погода відступила, і жителі Дніпра тепер можуть сповна насолоджуватися літньою погодою. А який відпочинок може бути без сонячних ванн та плескання у басейні під улюблену музику. Кореспондент «Наше місто» підібрав для вас найкращі бази відпочинку у Дніпрі та області, в яких є басейни.

База відпочинку «Сосновий Бор»

Якщо хочете провести вихідні або відпустку на березі річки і в оточенні соснового лісу, то відправляйтеся на базу відпочинку «Сосновий Бор».

Де знаходиться: вул. Лісова 116 а, Новоселівка

Вартість: 450 грн – дорослий, 350 грн – дитячий (4-12 років)

Що входить: басейн, пляж, лазня, оренда альтанок, мануальна зона.

Парк-готель «Золотий пляж»

Парк-готель «Золотий пляж» розташувався в центрі курортної частини селища Орловщина на самому березі річки, посеред Дубового лісу. На території готелю є прокат водного транспорту, велосипедів, великий чистий пляж, мотузковий парк, волейбольний майданчик, футбольне поле, для дітей є дитячий майданчик та батут.

Де знаходиться: вул. Дачна 103, Орловщина

Вартість: 400 грн дорослий/200 грн дитячий

Аквапарк + басейн – 600 грн дорослий/550 грн дитячий.

Аквапарк «Осокори»

Позаміський оздоровчий комплекс для всієї родини і друзів «Осокори» знаходиться в селі Орлівщина, на вулиці Острівна, 1. Територія комплексу, як і території двох вище представлених баз відпочинку, оточена лісом. Тому кристально чисте повітря тут всім забезпечене.

Вартість квитка становить: дорослий – 400 грн будн/ 500 грн вих.

Дитячий ( 2-12 років) – 200 грн будн/ 300 грн вих

Острів River Club

У заміському комплексі «Острів» є дорослий та дитячий басейни з підігрівом, а також пляжна зона. Якщо ви мешкаєте на території готелю, відвідування басейну буде для вас безкоштовним. Також там є лазня, різноманітні спа програми, прокати матраців та гребних човнів.

Де знаходиться: вул. Зарічна 17а, Новоселівка

Вартість: дорослий 600 грн вих/ 400 грн буд

Дитячий 300 грн/200 грн

RiverSide

База відпочинку RiverSide пропонує своїм постояльцям насолодитися барвистими краєвидами та незабутніми заходами сонця. Для розміщення доступні комфортні номери в різній ціновій категорії. Зарезервувати номер з одним або декількома ліжками можна, звернувшись за телефоном.

Де знаходиться: вул. Червоний кут 1а, Новомосковськ

Вартість: дорослий – 500 грн вихідний/ 300 грн будній

Джерело anna_segena.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: