
Сьогодні в Україні вшановують пам’ять 49 українських військовослужбовців, літак яких було збито бойовиками на Донбасі 14 червня 2014 року. Тоді одразу дві ракети, випущені з переносних зенітно-ракетних комплексів (ПЗРК), потрапили в український літак, коли той знаходився на висоті близько 700 метрів. На борту були 40 десантників із 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу Мелітопольської авіаційної транспортної бригади. Усі вони загинули, передає «Наше Місто» з посиланням на 25 окрему повітрянодесантну Січеславську бригаду.
Сьогодні на Дніпропетровщині вшанували пам’ять загиблих вйськовослужбовців.

Захід відбувся за участі Командувача Десантно-штурмових військ генерал-майора Максима Миргородського, голови Черкаської об’єднаної селищної громади Юрія Тарана, представників громади та почесних гостей.
Загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалів з викорбованими іменами…

Минуло дев’ять років від страшної трагедії, але біль не вщухає! Ми обов’язково помстимося за кожного українського воїна!
Ми здобудемо ПЕРЕМОГУ в ім’я майбутніх поколінь, в пам’ять тих, хто з небес поглядає на нас…