Skip to content

Благодійний фонд з Дніпра отримав два «срібла» Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2022» 

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Благодійний фонд з Дніпра отримав два «срібла» Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2022» - Наше Місто

В Національному центрі «Український Дім» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 16-го Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2022» – «Благодійність на захисті України». Це найбільший щорічний всеукраїнський конкурс серед благодійників, який був заснований у 2007 році з метою розвитку та популяризації благодійництва, меценатства та волонтерства, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на організаторів заходу.

Цього року серед 1463 заявок від громадських, волонтерських і благодійних організацій, соціально-відповідального бізнесу, громадських об’єднань, навчальних закладів і благодійників з різних куточків країни та світу було визначено переможців у 26 категоріях, які реалізували найбільш знакові проєкти в Україні з моменту повномасштабного вторгнення.

За результатами експертної оцінки Асоціації благодійників України Біржа Благодійності «ДоброДій» отримала срібло у номінації «Платформа добра», а керівниця організації Лоліта Кузіна посіла друге місце в номінації «Менеджер року у сфері доброчинності».

«З моменту повномасштабного вторгнення Біржа Благодійності «ДоброДій» реалізувала проєкти з підтримки ЗСУ, лікарень і лікування важкохворих дітей, які загалом оцінюються в понад 108 млн грн. Від нашої команди та напевно всіх тих, кому ми допомогли, хочу подякувати всім нашим партнерам і благодійникам, які своєю підтримкою наближають перемогу України та творять маленькі дива для наших підопічних», – зазначила Лоліта Кузіна, керівниця Біржі Благодійності «ДоброДій».

 Благодійний фонд з Дніпра отримав два «срібла» Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2022» - Наше Місто

.

Категорія: Афіша

Позначки: 

Поділитися: