Skip to content

Дніпровська міська влада повідомляє: оперативна інформація на ранок 12 червня

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Оперативна ситуація на ранок 16 вересня

Станом на 06:00 всі підвищувальні та насосно-фільтрувальні станції працюють у штатному режимі. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Дніпровську міську раду.

Напередодні ввечері через пошкодження водопроводу на вул. Софіївська, 16/1, було припинено водопостачання за такими адресами:

  • вул. Софіївська, 16,5,2/1;
  • вул. Академіка Янгеля, 63,65,67.

Сьогодні аварійна бригада КП «Дніпроводоканал» працюватиме над усуненням пошкодження. Водопостачання буде відновлено по завершенню робіт.

Напередодні бригади КП «Дніпроводоканал» очистили 18 засмічень на мережах водовідведення, а також усунули 12  пошкоджень на мережах водопостачання.

Комунальники сьогодні продовжать роботи за заявками містян на очищення засмічень на мережах водовідведення та усуненні пошкоджень на мережах водопостачання, що надійшли до «Контакт центру» Дніпровської мерії.

Ці роботи проводяться без відключення водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на постійному контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені комунальними послугами.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:   

(056) 732-12-12

(095) 732-12-12   

(096) 732-12-12    

(073) 732-12-12

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Поділитися: