Skip to content

Дніпровська міська влада інформує: оперативна ситуація станом на 18:00

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Сьогодні, 12 червня 2023 року, трамваї маршруту №1 від Університету науки і технологій в напрямку Залізничного вокзалу закінчать свою роботу раніше, а саме о 21:28. Зміни пов’язані з ремонтом трамвайної колії по просп. Дмитра Яворницького в районі вул. Половицької.

А завтра, 13 червня 2023 року, з 11:00 до 13:00 призупиняється рух трамваїв №15. Зміни пов’язані з ремонтом тягової підстанції, яка живить контактну мережу по ділянках маршруту.

Станом на 18:00 аварійні бригади КП “Дніпроводоканал” завершили ремонтні роботи на декількох об’єктах у різних районах міста, а саме:

 • на просп. Богдана Хмельницького, 167. Відновлено водопостачання на просп. Богдана Хмельницького, 167-229, сел. Мирне, сел. Сурсько-Литовське, сел. Дороге;
 • вул. Берези, 32 (селище Новоолександрівка). Відновлено водопостачання вул. Берези та вул. Паркова;
 • на вул. Віктора Троценка, 1. Відновлено подачу води мешканцям будинків на вул. Віктора Троценка, 1, 3;
 • вул. Батальйону Дніпро, 3. Відновлено водопостачання на вул. Батальйону Дніпро, 3-32;
 • на вулиці Волинська, 44. Відновлено подачу води мешканцям таких вулиць: Волинська, Сочинська, Брюллова, Ближня, Волновахи;
 • вул. Лобачевського, 17а. Відновлено водопостачання у селищі Самарівка.

Для проведення робіт на внутрішньобудинкових мережах на прохання ЖЕКу припинено водопостачання по Донецькому Шосе, 128 (1 та 2 під’їзд).

Відновлення водопостачання заплановане на завтра.

Наразі тривають аварійні роботи на вулиці Капітальна, 7. Через це припинено водопостачання вул. Капітальна, Мільмана, Корсакова, Тернопільська.

Комунальники продовжують ліквідацію пошкодження на водопроводі по вул. Софіївська, 16/1. Припинено водопостачання:

 • вул. Софіївська, 16, 5, 2/1;
 • вул. Академіка Янгеля, 63, 65, 67.

У зв’язку з проведенням аварійних робіт на вул. Балхаська, 75 (селище Березанівка), припинено водопостачання всього селища. 

Водопостачання за зазначеними вище адресами відновлять до кінця дня.

Станом на 18:00 всі підвищувальні насосні станції та насосно-фільтрувальні станції працюють у звичному режимі. Знеструмлення та аварійні ситуації на цих об’єктах відсутні.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Бригади КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста в разі потреби готові оперативно приступити до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також ліквідації пошкоджень на мережах водопостачання.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені належними комунальними послугами.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи іншими послугами, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради: 

 • (056) 732-12-12 
 • (095) 732-12-12 
 • (096) 732-12-12 
 • (073) 732-12-12

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: