Skip to content

У Дніпрі триває перевірка укриттів: що показала інспекція бетонних модульних споруд

Аліна Рудич

У Дніпрі триває перевірка укриттів: що показала інспекція бетонних модульних споруд

У Дніпрі продовжують перевіряти стан укриттів по місту. Сьогодні, 11 червня, черговий по місту, заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Олексій Самілик відвідав захисне бетонне укриття по вул. 20-річчя Перемоги, 51, яке доступно для дніпрян цілодобово.

Воно розраховане на 20 людей, має лави, урни для сміття та біотуалет поруч. Крім цього, комунальники Дніпра щоденно прибирають його. Біотуалет комунальники обслуговують через день, а двічі на тиждень виконують його миття. Також, за потреби, всередині приміщення проводять обробку (дератизацію) всіх поверхонь для ліквідації неприємного запаху. 

Такі укриття розпочали встановлювати за дорученням міського голови Бориса Філатова у 2022 році. Модульні захисні споруди монтували біля зупинок громадського транспорту та у місцях великого скупчення людей. Загалом по місту є два типи таких укриттів:

— тип ЗС-20 (складається із 11 секцій). Вони розраховані на одночасне укриття до 20 осіб. Вага споруди складає близько 55 т. Їх розміщували біля зупинок громадського транспорту;

— тип КУ 2.5.-1.2-6А та КУ 2.5.-1.2-8А (складаються з 6 або 8 секцій). Вони розраховані на одночасне укриття від 40 до 60 осіб (в залежності від кількості секцій). Їх встановили у місцях великого скупчення людей.

Торік у Дніпрі встановили 36 укриттів різних типів, у 2023 – ще 22. Загалом у різних районах міста встановлено 58 модульних захисних споруд.

Містян закликають не утворювати смітників в укриттях та використовувати біотуалети за призначенням. Адже щоденно комунальники знаходять там велику купу сміття – пляшки, обгортки тощо. Просимо вас поважати працю комунальників, адже вони працюють для вас.

Категорія: Новини Дніпра

Поділитися: