Skip to content

Їх оберігають вищі сили: хто зі знаків Зодіаку знаходиться під особливим захистом

Олена Завгородня

Представники деяких знаків Зодіаку перебувають під заступництвом вищих сил майже з народження. Біди їх обминають, а справи складаються так, що щастить і в особистому житті, і в кар’єрі. На них не діють капості злих сил, а гроші самі йдуть до рук. Детальніше читайте в матеріалі сайту «Наше Місто».

Скорпіон

Представники цього знаку Зодіаку вважаються «непробивними» – ніщо не змусить їх здатися та зійти з наміченого шляху. Скорпіони мають сильну інтуїцію і буквально можуть передчувати, коли і де їм може загрожувати небезпека. Це дозволяє їм уникнути багатьох загроз та успішно будувати кар’єру. Однак є вразливе місце – їм потрібно ретельно стежити за здоров’ям.

Близнюки

Близнюки опинилися на другому місці у списку найзахищеніших знаків Зодіаку – вони можуть дуже ризикувати, але виходити з неприємностей без втрат. Їх любить удача, а позитивний настрій дає змогу впоратися з усіма викликами, які підкидає доля. Близнюкам на шляху часто зустрічаються «потрібні» люди, які допомагають їм і спрямовують.

Риби

Народжені під цим знаком є дуже чутливими людьми, які все беруть близько до серця. Однак удача зазвичай на їхньому боці, а вищі сили оберігають від бід. Риби мають особливу енергетику, яка дозволяє їм «нейтралізувати» людей, які бажають їм зла. Вони буквально з першого погляду можуть зрозуміти, з якими намірами до них прийшла людина.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: