Skip to content

Площа пошкоджень 7000 квадратних метрів: за час війни у Дніпрі постраждали 50 освітніх закладів

Аліна Рудич

Площа пошкоджень 7000 квадратних метрів: за час війни у Дніпрі постраждали 50 освітніх закладів

За час повномасштабної війни 50 дніпровських закладів освіти зазнали пошкоджень. Хоча більшість з них мала проблеми з вікнами, загальна площа пошкоджень становить майже 7000 квадратних метрів. Наразі вже засклили вікна в 28 закладах, пише “Наше місто” з посиланням на директорку департаменту гуманітарної політики ДМР Ксенію Сушко.

За словами Ксенії Сушко, департамент подав заявку на отримання субвенції від держави для відновлення дніпровських закладів освіти.

“З нетерпінням чекаємо на фінансування, адже це надзвичайно важливо для нас. Але ми також розуміємо, що є міста, які постраждали ще більше за наше. Вони зазнали повного руйнування своїх освітніх закладів. Тому якщо державна субвенція спрямується на допомогу цим містам, ми повністю розуміємо і підтримуємо таке рішення”, – написала Ксенія Сушко.

Вона також зазначила, що місто готове відновити пошкоджені заклади самостійно, покладаючись на власні сили.

“Освіта – це фундамент майбутнього, і ми не зможемо дозволити собі байдужість до цього питання. Ми робимо все можливе, щоб наші діти знову могли отримувати якісну освіту, незалежно від того, як важко зараз”, – написала директорка департаменту гуманітарної політики.

Читайте також: Важлива заява КП “Дніпроводоканал” стосовно контролю за якістю питної води в місті.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: