Skip to content

Комунальне приміщення на Дніпропетровщині здадуть в оренду через державні онлайн-аукціони

Валерія Доброта

Магдалинівська селищна рада виставила на електронні торги з оренди нежитлове приміщення в центрі селища. Аукціон відбудеться в державній електронній системі Прозорро.Продажі 16 червня. 

Громада здає частину одноповерхової будівлі на центральній вулиці загальною площею 72,11 кв. м. Це два приміщення – 31,25 кв. м і 40,86 кв. м. Обмежень щодо використання орендар не матиме, тож об’єкт можна облаштувати під потреби різних видів бізнесу.

Будівля, в якій здається приміщення, не є пам’яткою культурної спадщини. Вона розташована за адресою смт Магдалинівка, вул. Центральна, 84. Лот виставляється вперше, його стартова ціна – 2 600 гривень на місяць.

Щоби позмагатися за право орендувати приміщення, необхідно обрати один з авторизованих майданчиків у системі Прозорро.Продажі та подати заявку на участь через особистий кабінет. Пропозиції приймаються до 20:00 15 червня. 

Від початку повномасштабного вторгнення органи місцевого самоврядування Дніпропетровської області провели 540 онлайн-аукціонів з оренди комунального майна. Ці електронні торги принесли громадам майже 2,9 мільйона гривень. Нині в регіоні оголошено три десятки торгів з оренди комунального майна, які можуть принести додаткові кошти до місцевих бюджетів та допомогти бізнесу розвивати власну справу. 

Е-аукціони дають можливість підприємцям долучатися з будь-якого міста, забезпечують прозорість процесу та чесну конкуренцію, а відтак – справедливу ринкову ціну лота. Система дозволяє брати участь як фізичним, так і юридичним особам. 

Знайти об’єкти в будь-якій області України під потрібні параметри можна в системі Прозорро.Продажі та на сайті Фонду держмайна України. А за новинами та пропозиціями ринку зручно стежити на телеграм-каналі ФДМУ та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.

*Цю статтю створено за підтримки американського народу для проєкту “Діяльність у рамках реформи державних підприємств України” (SOERA), який фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди Агентства США, проєкту “Діяльність у рамках реформи державних підприємств України” (SOERA) або уряду.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: