Skip to content

Вода продовжує прибувати: яка ситуація на Херсонщині

Ксенія Куземко

У Херсоні через підрив Каховської ГЕС станом на ранок 7 червня вода продовжує прибувати. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на заступницю голови Херсонської ОВА Ольгу Малярчук.

Як повідомляється, на Херсонщині інтенсивність підтоплень зменшується, однак через значні руйнування дамби вода ще прибуватиме.

За прогнозами рівень води збільшиться ще на метр протягом наступних 20 годин. Цієї ночі почало підтоплювати Білозерську громаду, до якої вчора вода ще не дісталась.

Вода продовжує прибувати: яка ситуація на Херсонщині

Станом на ранок 7 червня затопило 1 852 будинки на правобережній Херсонщині. Вже евакуйовано 1457 людей.

Вода продовжує прибувати: яка ситуація на Херсонщині

Нагадаємо, вночі, 6 червня, російські загарбники підірвали греблю Каховської ГЕС. Це спричинило швидке підтоплення прилеглих населених пунктів, яке поставило під загрозу життя мирного населення України. На правому березі Херсонщини у критичній зоні підтоплення опинилися приблизно 16 тисяч осіб.

Також ми писали, що доцентка кафедри гідрогеологї та інженерної геології, завідувачка кафедри НТУ “Дніпровська політехніка” Аліна Загриценко розповіла про наслідки катастрофи для населених пунктів, зокрема і для Дніпропетровщини.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: