Skip to content

Дніпровська міська влада інформує: оперативна ситуація станом на ранок

Ксенія Куземко

Новини Дніпра: Оперативна ситуація на ранок 16 вересня

Підвищувальні та насосно-фільтрувальні станції працюють у штатному режимі. Вчора ввечері  комунальники завершили аварійні роботи на вул. Генерала Пушкіна, 34Б, водопостачання на  вул. Генерала Пушкіна 24-125, вул. Призаводська,  вул. Катерини Мессарош – відновлено.

Напередодні бригади КП «Дніпроводоканал» очистили 45 засмічень на мережах водовідведення, а також усунули 17 пошкоджень на мережах водопостачання.

Комунальники сьогодні продовжать роботи за заявками містян на очищення засмічень на мережах водовідведення та усуненні пошкоджень на мережах водопостачання, що надійшли до «Контакт центру» Дніпровської мерії.

Ці роботи проводяться без відключення водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на постійному контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені комунальними послугами.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:  

  • (056) 732-12-12
  • (095) 732-12-12  
  • (096) 732-12-12   
  • (073) 732-12-12

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: