Skip to content

Побудували незаконно: долю кафе на Набережній Перемоги в Дніпрі буде вирішувати суд

Валерія Доброта

Долю кафе на Набережній Перемоги в Дніпрі буде вирішувати суд - Наше Місто

Нагадаємо, раніше ми писали, що робітники Інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради демонтували паркан на Набережній Перемоги, 65, який загороджував місцевим мешканцям вихід до зеленої зони та води. З цього приводу люди навіть організовували акцію протесту. Крім паркану, тут також розміщена незаконна будівля. Про її долю розповіли представники Дніпровської міськради, повідомляє сайт «Наше місто».

Долю кафе на Набережній Перемоги в Дніпрі буде вирішувати суд  - Наше Місто

Головний спеціаліст департаменту правового забезпечення міськради Марина Риженко розповіла, що будівля знаходиться на комунальній земельній ділянці, яка наразі не передана у право власності юридичним чи фізичним особам.

«Ця будівля начебто введена в експлуатацію, проте декларація про це не видавалася і ніде не зареєстрована», – сказала вона.

Долю кафе на Набережній Перемоги в Дніпрі буде вирішувати суд  - Наше Місто

Начальник юридичного відділу управління державного архітектурного контролю будівництва Дніпровської міської ради Антон Бісеров заявив, що будівельні роботи на цьому місці виконувалися без будь-яких дозвільних документів.

«Згідно з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, власником цієї будівлі є Ісмаілов Сархош Мазахір Огли. Зазначена особа не зверталася до нашого управління з метою отримання будь-яких документів, що дають йому право на виконання будівельних робіт. Це означає, що будівельні роботи тут виконувалися без отримання будь-яких дозвільних документів», – відмітив він.

Долю кафе на Набережній Перемоги в Дніпрі буде вирішувати суд  - Наше Місто

Далі рішення про долю недобудови повинен вирішувати суд.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: