Skip to content

Дніпровська міська влада інформує: оперативна ситуація станом на 18:00

Ксенія Куземко

Станом на 18:00 всі процеси життєдіяльності мегаполіса під контролем міської влади. Завершено аварійні роботи на вул. Робоча, 152, відновлено роботу тепло-розподільчого пункту (ТРП), а відтак і подачу води на вул. Робочій, 152, 154, 160.

Бригади КП «Дніпроводоканал» уже виконали роботи на мережах водопостачання за такими адресами:

  • вул. Осіння, відновлено водопостачання на вул. Осіння,  4 та 4А;
  • вул. Січеславська, 6, уже  зі стабільним водопостачання абоненти вул. Січеславська, 4, 6;  бульвар Кобзаря; 2, 3, 4; вул. Гетьманська, 9, 7; просп. Миру, 25.

Станом на 18:00 комунальники продовжують  працювати на вул. Генерала Пушкіна, 34Б, припинено водопостачання за такими адресами:  вул. Генерала Пушкіна 24-125, вул. Призаводська,  вул. Катерини Мессарош.

Водопостачання  за цими адресами буде відновлено по завершенню робіт.

Через регламентні роботи на очисних спорудах водопостачання насосно-фільтрувальної станції Нижньодніпровськ-Вузол, до 8:00 години 7 червня буде припинено водопостачання на ж/м Північний, ж/м Південний, селищі Шевченко.

Без відключення водопостачання сьогодні комунальники працювали на очищення засмічень на мережах водовідведення та усуненні пошкоджень на мережах водопостачання. Загалом в роботі було чотири десятки об’єктів.

Аварійна служба КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста у разі необхідності готові оперативно взятися за ліквідацію аварійних ситуацій, а також до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також пошкоджень на мережах водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Приватна енергетична компанія ЦЕК повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт 7 ЧЕРВНЯ з 08:00 до 17:00 буде припинено подачу електроенергії на Запорізькому шосе,  48.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій у комунальній сфері міста, їх буде одразу ліквідовано. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені належними комунальними послугами.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми у комунальній сфері, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради: 

  • (056) 732-12-12 
  • (095) 732-12-12 
  • (096) 732-12-12 
  • (073) 732-12-12

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: