Skip to content

Спреї навряд чи врятують: стало відомо, яку групу крові найбільше люблять комарі

Софія Танченко

Новини Дніпра: Яку групу крові люблять комарі

Ви, мабуть, не раз помічали, що відпочиваючи на природі, наприклад, когось одного з вашої компанії комарі атакують найбільше. Виявляється, цьому є кілька простих пояснень. Детальніше читайте в матеріалі «Наше місто».

Виявляється, комарів приваблює певна група крові. Всього існує 4 групи крові за системою AB0, вони залежать від наявності чи відсутності на поверхні червоних кров’яних тілець (еритроцитів) спеціальних антигенів: А та В. Групи позначають римськими цифрами, в дужках вказується набір антигенів чи їх відсутність: І (0), ІІ (А), III (B), IV (AB).

Так от, неодноразові дослідження вчених довели, що комарам до смаку саме перша група крові. Варто зазначити, що вона є найпоширенішою у світі і люди, з цією групою крові, є універсальними донорами.

Однак група крові – не єдине, що притягує комарів. Їх також манить вуглекислий газ, який видихає людина, запах тіла та тепло, яке виділяє тіло людини, темний колір (шкіри, або речей). Крім того, експериментально було доведено, що вагітні жінки, а також люди, які вживають алкоголь, притягують «кровопивць» більше.

Тож якщо зібрати до купи усі ці фактори, то можна зробити висновок, що спреї від комах наврядчи вас врятують. Проте, це лише наше припущення.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: