Skip to content

Фейк щодо придбання міським головою Дніпра Борисом Філатовим нового авто: офіційна заява

Валерія Доброта

Фейк щодо придбання Борисом Філатовим нового авто - Наше Місто

Нагадаємо, раніше ми писали про скандал, який розгорівся після брехливого допису громадського активіста Дениса Селіна, котрий звинуватив мера Бориса Філатова в придбанні дорогого автомобіля за бюджетні кошти. Відразу після того, як міський голова відповів «активістові» на безглузді звинувачення, заявивши, що подасть на того до суду за наклеп, Селін свій допис видалив і так і не зміг пояснити громадськості, навіщо зробив цей вкид.

Незважаючи на те, що неправдива інформація, яку оприлюднив Денис Селін на своїй сторінці у Фейсбук, провисіла у соцмережах не більше години, знайшлися ЗМІ і телеграм-канали, які, не перевіривши її, довели до відома своїх читачів. В прес-службі міськради зробили офіційну заяву з цього приводу.

«Ми вдячні всім представникам ЗМІ, які не опублікували фейк щодо придбання міським головою Дніпра Борисом Філатовим нового авто. А також тим, хто одразу опублікував фейк та, зрозумівши помилку, зробив спростування. Це, зокрема, телеграм-канали «ХДніпро» та «ТрухаДніпро».

З цього приводу міський голова Дніпра Борис Філатов заявив: «Лише сильні готові визнавати свої помилки, а слабкі – ні».

Закликаємо ЗМІ дотримуватися стандартів журналістики та перевіряти інформацію, брати позицію іншої сторони для своїх матеріалів.

Ми завжди відкриті до співпраці», – говориться в повідомленні прес-служби Дніпровської міськради.

 Фейк щодо придбання Борисом Філатовим нового авто - Наше Місто

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: