Skip to content

Від квартири залишилось тільки крісло: 68-річна мешканка Підгородного прийшла на руїни з надією знайти свою кішку

Олена Завгородня

Внаслідок влучання російської ракети у Підгородньому зруйновано два багатоквартирних двоповерхових будинки, ще п’ять – залишились без дахів та вікон. Пошкоджені й 10 приватних будинків, авто, магазин, газопроводи. Про це повідомляє сайт «Наше Місто»  з посиланням на ОВА.

Під час вибуху Валентина Шевченко була в кухні, що її і врятувало. Жінка каже, що стояла біля газової плити, встигла лише вимкнути газ, як прямо їй на спину впав холодильник. Кликала на допомогу, це почув сусід, він разом з рятувальниками витяг 68-річну жінку з-під завалів. У лікарні їй зашили рану на нозі, тепер вона лікує числені травми та сильний забій спини.

«Я п’ять місяців тому чоловіка поховала, тепер квартира зруйнована. Моя кішка Буся десь загубилась після вибуху, коли мене витягали з-під завалів, вона була жива. Я прийшла зараз на місце удару і сподіваюсь знайти її. Без нічого залишилась, тапочки – зятя, штани – невістки, а кофта – дочки. От бачите, моє зелене крісло, а ще пральна машинка та бойлер видно з того боку руїни. Більше немає нічого», – розповідає 68-річна Валентина Шевченко.

Новини Дніпра: історія Валентини Шевченко - Наше Місто

За її словами, міський голова Підгороднього пообіцяв розселити постраждалих у тимчасове житло, а потім вирішуватимуть питання щодо постійного.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: