Skip to content

Суд тривав понад півроку: у Дніпрі на Набережній Перемоги зносять незаконну новобудову (Відео)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Територія, яку закрили для дніпрян. На Набережній Перемоги вже багато років за великим парканом перебувала незаконна недобудова, власником якої є дніпровський кримінальний авторитет – Олександр «Нарік» Петровський. Завдяки місцевій владі дняпряни все ж таки матимуть змогу милуватися рікою без огорожі. Про це повідомляє ДніпроTV, пише «Наше Місто».

Великий паркан, за яким знаходиться незаконна недобудова, упродовж багатьох років перекривала вид на Дніпро, кажуть містяни:

«Я б дуже хотів щоб вся Набережна була відкрита для містян, для жителів Перемоги це було б дуже гарно»

«Ну так, паркан псує тут все, якось не вписується»

Понад півроку представники Департаменту правового забезпечення ДМР займалися представництвом інтересів територіальної громади у суді. Забудовник халатно ставився до справи, не з’являвся на засідання, бо знав, що в його документах були недостовірні дані.

«Він не з’являвся, не подавав на відзив до суду, тобто не скористався своїм правом на захист. Було зроблено декларацію про будівництво, в якій було зазначено відомості, що вказана земельна ділянка на законних підставах у зазначеного забудовника, але ці обставини не відповідали дійсності», – каже заступник начальника контролю та виконанням судових рішень Департаменту правового забезпечення ДМРВадим Дерило.

Наразі більшу частину недобудови знесли. Як тільки від неї не залишиться й сліду, приберуть і паркан, щоб люди мали можливість милуватися річкою з Набережної.

Категорія: Кримінал, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: