Skip to content

Дурість та замовлення від колишнього криміналітету – політолог Сергій Гайдай про фейки Дениса Селіна

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Нещодавно у мережі з’явилась інформація про те, що міський голова Дніпра Борис Філатов, нібито, придбав елітне авто. Ці чутки розповсюдив Денис Селін, який вважає себе громадським активістом. Міський голова заявив про намір звернутись до суду через наклеп на нього. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на ДніпроTV.

Після заяви Бориса Філатова про позов до суду, псевдоактивіст Селін чомусь видалив свій допис. Крім того, так званий громадський діяч почав видаляти і коментарі людей, які критикували його публікацію та звинувачували Селіна у розповсюдженні неправдивої інформації.

Політологи дали свій коментар з приводу того, що сталося. Як з’ясувалось, на це є причини.

«Причини є тільки дві. Перша – це дурість, недостатньо інтелекту у людини, якій подобається хайпувати. Можливо, йому здається, що якщо звинуватити у якомусь злочині велику, потужну людину, на яку всі дивляться, тоді ця людина буде відповідати. А він – такий маленький, якого мало хто знає – кайфує від цього. Це дурість така. Друга причина – замовлення. На жаль, люди при владі – це люди, які постійно змушені боротися за свою репутацію. Я знаю трошки Дніпро, хоча я киянин, там є достатньо тих, хто не любить Філатова. Мова йде про представників колишнього криміналітету, яким не подобається, що влада не в їхніх руках, а у команди Філатова. Тому вони можуть таке замовляти», – сказав політтехнолог Сергій Гайдай.

Категорія: Важливо, Кримінал, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: