Skip to content

Поживні та смачні: вчителька з Дніпра виготовляє смаколики для тих, хто на «нулі»

Ксенія Куземко

Поживні та смачні: вчителька з Дніпра виготовляє смаколики для тих, хто на «нулі»

Поживні, смачні, а головне – натуральні. Саме такі смаколики виготовляє для ЗСУ викладачка інформатики з Дніпра. Що це за вироби і чому вони ідеально підходять для відправки на передову – дивіться в сюжеті «Наше місто».

Пані Марія працює в «Планеті щастя» більше 12 років. З початком повномасштабного вторгнення також брала участь у волонтерських проектах, а потім перейшла до виготовлення смаколиків. Каже, засушити можна будь-що – головне бажання.

Виготовляти таке м’ясце не складно на перший погляд, але це потребує часу. Адже нарізає пані Марія шматочки вручну. Фінансово теж не просто – частину м’яса купує сама, також є замовлення та просто небайдужі люди донатять на смаколики.

Пані Марія наголошує – були відправлення і по 25 кілограмів Новою поштою, а можливо і більше. Адже у вакуумному пакеті такі вироби зберігаються дуже довго. Цікаво, але є ще один незвичний  спосіб споживання такого сухого м’ясця – в якості другої страви.

Готує пані Марія такі смаколики і просто так – для родини. Хоча сама наголошує – сушене вже не їсть.

Але насправді, є ще один секретний інгредієнт в сушеному м’ясі, яке виготовляє пані Марія. Це любов до України та віра в Перемогу наших збройних сил.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: