Skip to content

800 000 доларів не межа: скільки у Дніпрі коштують найдорожчі будинки

Софія Танченко

Новини Дніпра: Скільки у Дніпрі коштують найдорожчі будинки

Раніше ми розповідали, скільки коштують найдешевші приватні будинки у Дніпрі. Проаналізувавши кілька сайтів з оголошеннями, журналісти “Наше місто” зробили висновок, що за 5-10 тисяч доларів можна придбати скромний будинок. Проте й умови для проживання там будуть відповідні. Але сьогодні мова йтиме про найдорожчі будинки. І тут одразу розбігаються очі від краси і величезного вибору. Навіть здається, що гаманець порожнішає лише від споглядань на такі хороми.

Ціни на найдорожчі будинки стартують від 31 000 доларів (це приблизно 1 140 000 грн). Але їх можна назвати найдешевшими з найдорожчих.

Для прикладу, на ж/м Лівобережний-2 продають будинок площею 55 м2 за 31 тисячу доларів. Але ж його навряд чи назвеш “найдорожчим”.

Тож ми знайшли житло категорії VIP так би мовити. Ціни на такі стартують від 300 000 доларів і не зупиняються навіть на відмітці у 800 000 доларів.

Площа таких будинків, зазвичай, не менше 200 м2. Кожен побудований за авторським проектом. Частіше всього такий дім має кілька поверхів, великий сад, просторий двір, басейн і навіть лазня.

Прямо таки мрія, а не дім. Та за такі гроші для багатьох дніпрян, а особливо переселенців, які втратили все, що наживали багато років, ці будинки і справді будуть лише мрією.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: