Skip to content

Зливи, град та смерчі: синоптик здивував прогнозом погоди на червень 2023

Софія Танченко

Новини Дніпра: Прогноз погоди на червень 2023

Червень зазвичай характеризується комфортними температурами та рясними опадами. У 2023 році протягом першого місяця літа погодні умови очікуються мінливими, з коливаннями атмосферного тиску і температурного режиму. Про це розповів синоптик Ігор Кібальчич, передає «Наше місто».

За словами синоптика, ймовірність періодів сильної спеки у червні досить низька. Опади розподілятимуться територією країни неоднорідно, оскільки переважна їх частина матиме конвективне походження.

У першій декаді червня на території України встановиться прохолодна погода із невеликою кількістю опадів. З 3 по 7 червня ночами стане помітно холодніше, а температура знизиться до +3…+9 °С. У денний час повітря прогріватиметься до +18…+24 °С.

У другій декаді місяця очікується переважання циклонічної діяльності та більш низький атмосферний тиск. Дощі охоплять більшість областей країни. Подекуди не виключені сильні зливи, а також випадання граду та локальні шквали. Температура повітря в цей період очікується близькою до середніх багаторічних показників: вночі в межах +10…+16 °С, вдень +20…+26 °С, на півдні +24…+29 °С.

У третій декаді місяця очікується помітне зростання температурних показників на тлі періодичних короткочасних злив. Вночі температура повітря очікується в межах +13…+19 °С, вдень +25…+31°С.

У червні часто спостерігаються небезпечні явища погоди, такі як град, сильні пориви вітру під час гроз, а іноді смерчі. Тому уважно стежте за оперативними штормовими попередженнями та прогнозами погоди, щоб заздалегідь підготуватися до негоди та спланувати свої справи.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: